Beşiktaş şampiyon olsun anırırım

Beşiktaş şampiyon olsun anırırım
Skandal açıklamalarıyla gündeme gelen ve medyada her türlü işi yapan Rasim Ozan Kütahyalı saçma sapan bir yorum daha yaptı.
Derin Futbol'un yorumcularından Galatasaray taraftarı olan Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tur şanslarını değerlendirirken yine rakip taraftarları kızdıracak söylemlerde bulundu.
 
Fenerbahçe'nin 3-0'ın rövanşında Arsenal'e karşı şansı olmadığını iddia eden Rasim Ozan Kütahyalı, "Bugünkü Arsenal - Fenerbahçe maçı gazozuna. Kimse hikaye anlatmasın" dedi.
 
BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLSUN...
 
Programın bir diğer yorumcusu Sinan Engin, Beşiktaş'ın Tromsö karşısında galibiyet alıp turu atlayacağını iddia ederken Rasim Ozan Kütahyalı kendisine 6-0'lık Leeds maçını hatırlattı. Ozan'ı sürekli macera aramakla itham eden Engin ise bu Beşiktaş'ın şampiyon olacağını ifade etti. 
 
Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını değerlendiren Rasim Ozan Kütahyalı, Siyah-Beyazlılar'ı kızdıracak çıkışını tam da burada yaptı. Kütahyalı, "Eğer Beşiktaş şampiyon olursa burada çıkar anırırım" diyerek Kara Kartalların tepkisini çekti.  (UGE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com