"Beşiktaş, Stoke maçında..."

"Beşiktaş, Stoke maçında..."
Nihat Kahveci, kritik maçı Sansürsüzhaber'e değerlendirdi....

Sansürsüzhaber / Özel - UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş'ın, İngiltere Premier Ligi takımlarından Stoke City ile oynayacağı kritik karşılaşma öncesi siyah-beyazlı ekibin efsane isimlerinden biri olan Nihat Kahveci, Sansürsüzhaber'e konuştu. Emrah Karalinç'e konuşan Nihat Kahveci çarpıcı açıklamalar yaptı. 

"TAHLİYELER MAÇA YANSIR"
 
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, teknik direktör Tayfur Havutçu ve protokol sorumlusu Ahmet Ateş'in tahliye olmasını yorumlayan Kahveci, "Öncelikle tahliyelerden sonra takımın daha da olumlu bir şekilde maça çıkacağına inanıyorum. Stat full olur. Rakip zorlu. Duran toplardan tehlike yaratacaklarını düşünüyorum. Fakat Beşiktaş'ın kaliteli bir kadrosu var. Bence Beşiktaş mükemmel bir ortamda, taraftar desteğini de arkasına alıp maçı kazanacak potansiyelde. Rakibi küçümsememek lazım ama, Beşiktaş favori" diye konuştu. 
 
"BEŞİKTAŞ CİDDİ ANLAMDA BİR İVME YAKALADI"
 
Beşiktaş'ın takım olma yolunda önemli aşamalar kaydettiğini dile getiren Nihat Kahveci, "Beşiktaş ciddi anlamda bir ivme yakaladı. Arka arkaya kazanılan maçlar takıma olumlu yansıdı. İstanbul Büyükşehir Belediye maçında 2 puan kaybı oldu ama, 2.5 günde maç yapan bir takım için yorgunluk olması da gayet doğal" ifadesini kullandı. 
 
"QUARESMA'NIN SAKATLIĞI BÜYÜK TALİHSİZLİK" 
 
Sakatlığı bulunan Ricardo Quaresma'nın bu maçta oynayamayacak olmasına da değinen Kahveci, "Ricardo Quaresma sezon başında pek formda değildi. Ancak çok iyi bir çıkış yakaladı. Zaten kalitesi tartışılamaz bir oyuncu. Gerçekten de keyif verdiği bir dönemde talihsiz bir sakatlık yaşadı. Sakatlığı da Beşiktaş adına çok büyük talihsizlik oldu. Fakat eksikliğe rağmen Beşiktaş'ı, Stoke maçında kazanmaya yakın görüyorum" açıklamasında bulundu. 
 
"TARAFTARIN YERİ AYRI"
 
Siyah-beyazlı taraftarların da karşılaşmaya etkisinin çok önemli olduğunu dile getiren Beşiktaş'ın eski golcüsü, "Beşiktaş taraftarının yeri benim için de her zaman apayrıdır. Stoke City maçında da tribünleri doldurarak, takıma destek vererek yine fark yaratacaklar. Çok güzel bir atmosfer olacağını düşünüyorum. İzleyenler de keyifli bir maça tanık olacak" diyerek sözlerini tamamladı. 
 
Haber : Emrah KARALİNÇ
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com