Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı!

Beşiktaş Taraftarını Çıldırttı!
Eskişehirspor-Beşiktaş maçının spikeri Melih Gümüşbıçak, Guti'nin kırmızı kart görmesinin ardından söylediği sözler nedeniyle yaylım ateşine tutuldu...

Eskişehirspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçın 37. dakikasında 2. sarı karttan kırmızı kart görerek oyundan atılan Guti'nin ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördüğünü söyledi.
Melih Gümüşbıçak
'ın bu sözlerine büyük tepki gösteren Beşiktaş taraftarı, sanal ortamda Gümüşbıçak'ı eleştiri yağmuruna tuttu.
Beşiktaş'a yakınlığı ile bilinen wwww.haber1903.com sitesi ise olayı, "İspatlamayan şerefsizdir" başlığı ile duyurarak Gümüşbıçak'ın Guti'yi zan altında bıraktığını belirtti.
Haber1903'teki haberde;
"Karşılaşmanın 38.dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Guti Hernandez'i yayıncı kuruluş spikeri Melih Gümüşbıçak, büyük zan altında bıraktı.
Guti'yi ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördüğünü söyledi.
HABER1903 ekibi olarak bizlerde Lig Tv spikeri Melih Gümüşbıçak'ı ispata davet ediyoruz! Atılan bu iftira bir futbolcunun iş ahlakına ve şerefine atılmış bir iftiradır.
Yapılan bu iddia Guti'nin haysiyeti ve şerefine leke sürmüştür. Eğer Gümüşbıçak bunu ispatlayamazsa kendisinin haysiyeti ve şerefinden şüphe duyacağız!" denildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com