Beşiktaş transferde yılın bombasını patlattı

Beşiktaş transferde yılın bombasını patlattı
Ronaldinho’nun menajeri ve ağabeyi olan Assis, İstanbul’da Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’yle görüştü.

Vatan’ın haberine göre, Siyah-beyazlılar, Ronaldinho ile iki yıllığına anlaştı. Brezilyalı yıldızın yıllık 6 milyon euro ücret alacağı öğrenildi.

GÖRÜŞMENİN PERDE ARKASI

İşte Ronaldinho ile Beşiktaş arasındaki transfer görüşmelerinin perde arkasındakiler…

Haftalardır süren sponsorluk görüşmeleri ve Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’yle yapılan temaslar sona ulaştıktan sonra Ronaldinho’nun ağabeyi ve menajeri Roberto Assis, Christmas tatili biter bitmez İstanbul’a davet edildi. Dün gece saat 23.00 sularında avukatıyla birlikte İstanbul’a inen Assis, Taksim’de oteline yerleştirildi…

Operasyon çok büyük bir gizlilik içerisinde yürütüldü… Gelişmelerin medyaya yansımaması ve sorun çıkmaması için medyaya Assis’in Türkiye’ye 4 Ocak’ta geleceği bilgisi verildi.

Ayrıca görüşmelerin sürdüğü ama hiçbir sonuca ulaşılmadığı yönünde demeçler verildi. Oysa ki hemen hemen tüm pürüzler halledilmiş son görüşmelerin yapılması için Ronaldinho’nun ağabeyi Assis İstanbul’a çağrılmıştı.

Sabah 11.00 sularında otelden VIP bir araçla alınan Assis ve avukatı o ana kadar gizli tutulan ve nerede buluşulacağı tam bir muamma olan yere doğru harekete geçti.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com