Beşiktaş'a Aziz Yıldırım modeli!

Beşiktaş'a Aziz Yıldırım modeli!
Beşiktaş Başkanı Orman, teknik heyetin “Bir yıl daha İnönü Stadı’nda kalalım” önerisini yönetim kuruluna taşıyacak.
Yarınki yönetim kurulu toplantısında Fenerbahçe’nin uyguladığı model de tartışılacak.
 
Beşiktaş Yönetimi, İnönü Stadı’nın durumu konusunda yarın kritik bir toplantı yapacak, siyah-beyazlıların ana gündem maddesi stat olacak.
 
Yeni sezondaki maçlarını kendi statlarında oynayabileceklerinin işaretini veren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, stat krizini yarın yapacakları yönetim kurulu toplantısında sonlandıracaklarını söyledi. Orman, “İlk yönetim kurulu toplantımızın ana gündem maddesi stat meselesi olacak. Bu toplantının sonunda İnönü Stadı ile ilgili son kararımızı vereceğiz” diye konuştu.
 
Teknik heyetin de baskısıyla yeni sezon maçlarının oynanması için yine İnönü Stadı’nı gündemine alan siyah-beyazlı yönetim, bu konudaki nihai kararı almadan önce stat hakkında verilen teknik raporları da inceleyecek. Çeşitli kurumların risk analizlerini daha önceden masaya yatıran Beşiktaş başkanı, konuyla ilgili olarak yönetim kurulu toplantısında bir oylama yaptıracak.
 
‘Tribün tribün yapalım’
Yönetim kurulu üyelerinin bir kısmı, maçların yeni sezonda İnönü’de oynanmasına karşı çıkarken, diğer bölümünün ise stadın bölüm bölüm yapılmasını istediği ortaya çıktı. Yeni İnönü Stadı’nın tribün tribün yapılması halinde hem yerlerinden ayrılmayacaklarını, hem de yeni bir stata kavuşacaklarını dile getiren yöneticiler bu konuda yarınki toplantıda başkana baskı yapacak. Yöneticiler bu konuda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Şükrü Saracoğlu’nda gittiği yolu örnek alabileceklerini kendi aralarında tartıştıkları ortaya çıktı.
 
İnönü’de kalınması durumunda yönetimin yıkılacak tribün dışındaki kısmın kombine satışlarına başlayacağı dile getirildi. (NSK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com