Beşiktaş'a büyük şok

Beşiktaş'a büyük şok
Beşiktaş'ta bu yıl dertler bitmek bilmiyor. 30 milyon Dolar'lık krediyle yüzlerin güldüğü Kara Kartal 17 milyon TL'lik haciz şokuyla sarsıldı. Yönetim haczin kaldırılması için girişimlere başladı

Ligin ilk yarısını 3. sırada bitiren ve oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Beşiktaş'ın mali anlamdan ise yüzü bir türlü gülmüyor. Siyah-Beyazlılar geçtiğimiz günlerde bir bankayla 30 milyon dolarlık kredi üzerine anlaşmış ve bu gelişme camiada büyük sevince sebep olmuştu. Fakat sevinç kısa sürdü. Aktif Tanıtım şirketi 2005'ten kalan tek taraflı sözleşme feshinden dolayı Beşiktaş aleyhine açtığı davayı kazanınca Siyah-Beyazlı kulüp faiziyle birlikte 17 milyon TL ödemek zorunda kaldı.

KREDİYE BLOKE

Bu parayı ödeyemeyen Beşiktaş, dün haciz haberiyle sarsıldı. Beşiktaş'ın 30 milyon dolarlık kredinin kullanılmayan kısmının da dahil olduğu tüm banka hesaplarına şirket tarafından haciz getirildi ve hesaplar resmen bloke edilmiş oldu. Başkan Fikret Orman bu haber üzerine hemen harakete geçti. Ödeme planı yapmak ve haczi kaldırmak için girişimlerini başlatan Orman ve Siyah-Beyazlı yönetim başarılı olamazlarsa borcu ödeyene kadar banka hesaplarındaki paranın tek bir kuruşunu dahi dokunamayacaklar.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com