Beşiktaş'a büyük tuzak!

Beşiktaş'a büyük tuzak!
UEFA lisansı alabilmek için 31 Mart tarihine kadar sportif borçları temizlemesi gereken Beşiktaş'ta şimdi de Almeida'nın sözleşmesi baş ağrıtıyor.

Beşiktaşlı golcü Almeida sözleşme süresini tamamlarsa siyah beyazlı kulüp, Mendes'in ortağı olduğu fona 3 milyon Euro vermek zorunda kalacak. Yönetim, bu parayı ödememek için Portekizli'yi sezon sonunda elden çıkarmayı planlıyor.

UEFA lisansı alabilmek için 31 Mart tarihine kadar sportif borçları temizlemesi gereken Beşiktaş'ta şimdi de Almeida'nın sözleşmesi baş ağrıtıyor.

Bunun nedeni ise Portekizli yıldızın mukavelesini tamamlaması halinde Beşiktaş'ın, Mendes'in yönetimindeki fona 3 milyon Euro ödemek zorunda kalacak olması. Bu parayı ödemek istemeyen siyah-beyazlı yönetimde, Portekizli futbolcunun satılması fikri ağır basıyor.

Elden çıkarma düşüncesinde Almeida'nın sakatlık nedeniyle kritik maçlarda takıma katkı sağlayamamasının da etkili olduğu belirtildi. Almeida'yı başka kulüplere pazarlamak amacıyla menajerlerle görüşmelerin başladığı öğrenildi.
Aybaba Zagreb'te takipte

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, 2014 Dünya Kupası elemelerinde Cüneyt Çakır'ın yönettiği Hırvatistan-Sırbistan maçını tribünden takip etti. Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Aybaba, daha önce izlettiği Hırvat oyuncular Nantes'da oynayan Dordevic ve Werder Bremen forması giyen Ignjovski'yi bu kez Zagreb'te kendisi izledi.
Mendes kabus gibi çöktü

Sidnei ve Bebe'nin menajerlik ücretleri ödenmediği için Beşiktaş'ın iflasını isteyen menajer Mendes'in şimdi de Quaresma, Almeida, Fernandes ve Simao'dan doğan alacakları için aynı yola başvurma kararı alması yönetimde sıkıntı yarattı. Mendes'in "31 Mart" kozunu oynayarak 3 milyon Euro talep ettiği öğrenildi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com