Beşiktaş'a ceza geldi!

Beşiktaş'a ceza geldi!
PFDK, Beşiktaş'a 1 maç kendi sahasında seyircisiz oynama cezası verdi...

Sansürsüzhaber - Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaş'a 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama cezası verdi.

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, cezalarla ilgili bilgiler verildi. İşte o açıklama : 

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 09.01.2012 tarih ve 48 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
 
1- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin; 04.01.2012 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. -ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve bu eylemin aynı sezon içerinde 4. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ve 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
 
2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün 04.01.2012 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. -ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında yedek forma seti bulundurulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
 
Aynı müsabakada, ESKİŞEHİRSPOR Kulübü görevlisi BORA İMADOĞLU'nun statüye aykırı şekilde yeşil zeminde yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir" 

(EME)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com