"Beşiktaş'a masa altından vurmaya başladılar"

"Beşiktaş'a masa altından vurmaya başladılar"
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, sansursuzhaber'e konuştu...

SANSÜRSÜZHABER - ÖZEL / Beşiktaş Yöneticilerinden Ahmet Akpınar, siyah-beyazlı kulüple ilgili son günlerde ortaya atılan tüm iddialara yanıt verdi.

Akpınar, sansursuzhaber.com'a yaptığı özel açıklamada, 'Masa altından Beşiktaş'a vurmaya başladılar' derken, çok konuşulan Matteo Ferrari ile ilgili dava hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

İşte Akpınar'ın Emrah Karalinç'e yaptığı birbirinden önemli açıklamalar :

"FERNANDES İÇİN İTİRAZ EDECEĞİZ"

Beşiktaş'ın Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, ilk olarak Manuel Fernandes'e verilen cezayı değerlendirdi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, Portekizli futbolcuya vermiş olduğu cezayla ilgili olarak Akpınar, "Fernandes'e verilen cezaya itiraz edeceğiz. Elmander'e, Engin Baytar'a gelince farklı bize gelince farklı yorumlanıyor her şey. Kurullar misyonlarını doldurdu. Kurullar görevlerini bırakırken, taraftar formalarını da çıkarmalı. Her şey ortada. İş, Beşiktaş'a gelince ceza kesmeyi biliyorlar. Çok net söylüyorum ; Beşiktaş'a masa altından vurmaya başladılar. Keşke herkese eşit davranıp, olaylara formalarını giymeden baksalar. Zaten bu tip davranışları yüzünden Mehmet Ali Aydınlar'ın da istifasına sebep oldular" dedi.

"FERRARİ DAVASI BİTMEDİ, SÜRÜYOR"

Matteo Ferrari'nin Beşiktaş ile olan davası hakkında ise Akpınar, "Matteo Ferrari ile ilgili olan dava devam ediyor. Bu dava henüz bitmedi, neticelenmedi. İddiaları hayretle karşılıyorum. Maalesef bu haberlere itibar edip, yönetime ve kulübe tepki verenler var. Nedenlerini araştırmadan bunu yapıyorlar. Sizin aracılığınızla söylüyorum. Bu dava bitmedi. Davanın bittiğini iddia edenler çıksınlar belgelesinler" diye konuştu.

"TARAFTARLARIMIZ KARARLARLA ALAY ETSİN"

Siyah-beyazlı taraftarların artık bilinçlenmesi gerektiğini belirten Akpınar, "Bundan sonra yapılan her çirkin tezahürat bizi etkileyecek. Artık sınırı geçtik çünkü. Maçları sadece kadın ve çocuk taraftarlar izleyebilecek. Kabul ediyorum ; hakemlerin verdiği kararlar seyircimizi tahrik ediyor. Ama küfürler bir yere varılmayacağını da bilmek lazım. Daha önce de olduğu gibi kararlarla alay ederek, dalga geçerek de tezahürat yapılabilir. Daha önce de yapıldı. Taraftarımız alınan garip kararlarla alay etmeli. Taraftarlarımız bilinçlenmeli" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com