Beşiktaş'a müjde! Stat yenileniyor!

Beşiktaş'a müjde! Stat yenileniyor!
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Saka, Sansürsüzber'e önemli açıklamalar yaptı...

Sansürsüzhaber - Beşiktaş'ın yeni stat projesiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Anıtlar Kurulu ile süren görüşmelerin ardından, İnönü Stadı'nın yenilenmesi projesine verilen onay hem İstanbul Büyükşehir hem de Beşiktaş Belediyeleri'ne bildirildi. 

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Beşiktaş'ın Tesisler'den Sorumlu Yöneticisi Orhan Saka, izinlerin alındığını ifade etti. 
 
"GEREKLİ İZİNLERİ ALDIK"

Saka yaptığı açıklamada, "Stat restore edilecek, yenilecek. Bunun için gerekli izinleri aldık. Projeyi başkanımız Yıldırım Demirören hazırlamış ve başlatmıştı. Gerekli olan her şey yapılacaktır" diye konuştu. 
 
"STADIN NE ZAMAN YIKILACAĞI KONUSUNDA ŞU AN BİR ŞEY SÖYLEYEMEM"

Stadın ne zaman yıkımına başlanacağının henüz belli olmadığını dile getiren Saka, "Stadın ne zaman yıkılacağı konusunda şu anda benim bir şey söylemem doğru olmaz. Önümüzdeki günlerde toplantılar olacak. Gerekli tüm bilgiler de Beşiktaş'ın resmi yayın organlarından da bildirilir" ifadesini kullandı.

Beşiktaş Kulübü, Fiyapı ile bir görüşme yapmış ve sözleşmenin devamı konusunda da mutabakata varılmıştı. Bu arada stada ilk kazmanın, sezon sonunda vurulacağı da gelen bilgiler arasında...
 
Haber : Emrah KARALİNÇ
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com