Beşiktaş'a müjdeli haber

Beşiktaş'a müjdeli haber
Beşiktaş'ın İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün borçlarının yapılandırılarak, UEFA'ya belegelerin gönderildiğini açıkladı.

İşte Çebi'nin açıklamaları...

- "Uzun zamandır Beşiktaş'ın önümüzdeki sezon Avrupa Kupaları'nda oynaması ile ilgili sorunlar vardı. Bu sıkıntıyı aşmış bulunuyoruz. UEFA'ya dosyalarımızı eksiksiz bir şekilde gönderdi. Eski bir oyuncumuza olan borçlarımızın ve de başka kulüplere olan borçlarımızın yapılandırılması gerekiyordu. Bunlar hallettik. Bizi çok zorlayan da, yardımcı olan kurum ve kuruluşlar da oldu"

- "Beşiktaş'ımızın sermaye artışı ile ilgili çalışmaları da sürdürülüyor. Ortaklarımızın bize olan güvenleri bizi mutlu etmiştir. Beşiktaş camiası taraftarıyla, yönetimi ile, yatırımcısı ile el ele bu sıkıntıları geçmiş görünüyor"

- "Seneye Avrupa Kupası'na katılıyor durumunu bilemeyiz, bizim görevimiz evrakları tamamlamaktı. Biz her şeyi tamamladık. İçerisinde bir sorun çıkmayacağını düşündüğümüz bir dosya verdik kendilerine."

- "Bir Ferrari konusu vardı. Bahiste adı geçen futbolcu ve avukatları bu meblağın yüzde 43 fazlasını verilmesini söylüyordu. Pazarlıkla burada kaznaçlı çıktık. Alves konusunda tereddütler sözkonusu oldu. Çok uğraştık, olumlu tepkiler de almadık. Sonuç itibariyle yaklaşık 1,400 milyon dolarlık bir rakamı hallettiğimizi, bu tarz bir rakam tasarruf ettiğimizi belirtiyorum. Şöyle baktığınız zaman 2,5 Ferrari'den vergi konusunda tasarruf, Atletico Madrid'ten de 1,5 milyon indirim, artı kontrat feshinden 900 bin euro, artı başka kuruluşlardan da 2,5-3 milyon euroluk tasarrufla 9 milyonluk bir tasarruf yaptık. Ben arkadaşlarımla çok mutluyum."

- "Egemen Korkmaz'ın alacaklarının hepsi ödendi. Aradık, telefonlarımıza çıkmadı" (MUK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com