Beşiktaş'a Şok!

Beşiktaş'a Şok!
Siyah-Beyazlılar'ın dünyaca ünlü yeni transferi ameliyat masasına yatabilir...

Beşiktaş Cola Turka'nın NBA patentli yıldızı Allen Iverson'ın kaval kemiğinde oluşan kitle nedeniyle ağrılarının artması kafalarda soru işareti yarattı. Kemikteki kitlenin kötü huylu olup olmadığı ameliyatla belli olacak.

Beşiktaş Cola Turka'da sakatlığı nedeniyle dünkü Erdemir maçında forma giyemeyen NBA'li süper star Allen Iverson'ın kaval kemiğinde oluşan kitlenin “kötü huylu” olma ihtimali endişe yarattı.

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren, yaklaşık iki ay önce farkettikleri Iverson'ın kaval kemiğindeki çıkıntının önceleri sorun yaratmadığını, ancak kısa bir süredir ağrılar baş gösterdiğini söyledi.


Düren, Habertürk'e yaptığı açıklamada Iverson'ın kendilerine, çıkıntının daha önceden de var olduğunu ifade ettiğini belirterek, “İlk önceleri bu bölgede ağrısı yoktu. Ancak bir süredir kaval kemiğindeki çıkıntının ağrı yaptığını bize söyledi” dedi.

Iverson'ı uzun süredir tanıyan ve takip eden ABD'deki doktorunun da görüşüne başvurduklarını ifade eden Düren, “Iverson'ın kaval kemiğindeki kitlenin filmlerini ve görüşümüzü ABD'de onu uzun zamandır takip eden doktoruna elektronik posta ile yolladık. Kendisi de yapacağı değerlendirmeyi bizimle paylaşacak. Ancak benim şahsi görüşüm, Iverson'ın kaval kemiğindeki kitleyi almaktan yana. Zaten kendisi de bunu istiyor ve ağrılarla oynayamayacağını söylüyor” diye konuştu.

IVERSON DA AMELİYAT İSTİYOR
Mete Düren, Iverson'ın kaval kemiğindeki çıkıntının kanser riski taşıyıp taşımadığı yönündeki soruya ise “Tabii ki böyle bir olasılığı da göz ardı etmemek gerek. Ancak biyopsi yapmadan bunu anlamamız mümkün değil. Zaten bu da bir nevi ameliyat. Tabii ameliyat demek, oyuncunun en az 2 ay süreyle sahalardan uzak kalması demek. Iverson da ameliyat olmak ve bir an önce sağlığına kavuşmak istiyor” yorumunu yaptı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com