Beşiktaş'a sürpriz başkan adayı!

Beşiktaş'a sürpriz başkan adayı!
Ünlü oyuncu Zafer Alagöz, Beşiktaş başkanlığına aday oldu.

"Mor Menekşeler" dizisinin usta oyuncusu Zafer Algöz, Beşiktaş başkanlığına aday oldu. Dizi oyuncuları, Zafer Algöz için Twitter'dan destek mesajları atarak ve sosyal medyadan oy toplayarak tam destek verdi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; yılların usta oyuncu Zafer Algöz, Beşiktaş Kulübü başkanlığına aday oldu. Algöz'e tam destek veren "Mor Menekşeler" dizi oyuncuları ekibi, "Beşiktaş takımını Türkiye standartlarının üstüne getireceğine inanıyoruz. Kesinlikle Beşiktaş için bir şanstır, Türkiye için önemli bir şey... Tarihi bir fırsattır...Sloganımız Zafer Algöz Başkan Beşiktaş Şampiyon... her zaman yanındayız" dedi.

"GELEN YOĞUN İSTEK ÜZERİNE KARAR VERDİM"

Zafer Algöz, aday olduğu Beşiktaş kulübü Başkanlığı için "Beşiktaş tribünlerinden gelen yoğun istek üzerine başkanlığa aday oldum. Hedeflerim İngiliz modeli 4 yıllık kalkınma planıyla Beşiktaş'ı Avrupa takımı yapmak, kısa değil uzun vadeli planlar içerisindeyim. Mor Menekşeler ekibine ve destekçi olan herkese beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum" dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com