Beşiktaş'ı bekleyen büyük tehlike

Beşiktaş'ı bekleyen büyük tehlike
Beşiktaş Yönetimi, kulübü düzlüğe çıkarmak adına dört koldan çalışmalarını sürdürüyor, ama sorunların ardı arkası kesilmiyor.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın edindiği bilgiye göre yaklaşık 1 saat önce siyah beyazlı kulübe şok bir ihtarname geldi. 3 Portekizli futbolcu Quaresma, Simao ve Bebe, alacaklarını tahsil edemedikleri gerekçesiyle kulübe ihtirname gönderdiler.

19 HAZİRAN'A KADAR ÖDEME YAPILMAZSA SERBEST KALIYORLAR
Buna göre bu üç futbolcu 19 Haziran Salı gününe kadar alacaklarını tahsil edemezlerse serbest kalacaklar. Kısacası, pek çok sorunla boğuşan yönetim için, ortaya çıkan bu yeni sorunu çözebilmek için sadece 2 hafta var.

QUARESMA'NIN ALACAĞI 2 MİLYON 50 BİN EUROYU BULUYOR
Bu kısa sürede Quaresma'ya ödenmesi gereken toplam para 2 milyon 50 bin euro. Quaresma'nın aylık 375 bin euro maaş alıyor. Ocak, Şubat, Nisan ve Mayıs ayı toplam alacak miktarı 1 milyon 875 bin euro. Oturduğu evin aylık kirası 13 bin euro, 5 aydır ödenmeyen ev kirasının toplam bedeli 65 bin euro. İki toplamdan çıkan sonuç ise 2 milyon 50 bin euroyu buluyor.

BEBE 350 BİN EURO
Bir diğer Portekizli Bebe'nin ise aylık 70 bin eurodan toplamda 350 bin euroluk alacağı bulunuyor.

SIMAO 1 MİLYON 380 BİN EURO
Simao'nun 2011 yılının Aralık ayında kalan 130 bin euroluk alacağı bulunuyor. Bununla birlikte Ocak, Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs'ı kapsayan alacak miktarı 1 milyon 250 bin euro.

YÖNETİMİN ACİL EYLEM PLANI
Bu üç futbolcunun toplamda 4 milyon euroya yakın alacaklarının ayın 19'una kadar ödenmesi gerekiyor. Beşiktaş'ın yeni yönetiminin şu anda elinde bu miktarı karşılayaçak sıcak para bulunmuyor; ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da bir an önce harekete geçtikleri ve 2 hafta içerisinde bir çözüm üretmeye çalışacakları öğrenildi.

Hürriyet

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com