Beşiktaş'ın adını duymak istemiyorum

Beşiktaş'ın adını duymak istemiyorum
Yıldırım Demirören'in ailesi biribirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören, annesi Tülin Demirören ve eşi Revna Demirören, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan Demirören Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada; "Türk futbolu her gün daha iyiye gidiyor. Gençler geldikçe daha da iyi olacak. Acele etmemeliyiz." dedi. Beşiktaş kulübünde ve maçlarında eskiden daha fazla göründüğüne dair sorulan soruya baba Demirören; "Ben Beşiktaş maçlarının hiçbirine gitmiyorum. 10 yıldır Beşiktaş maçlarına gitmiyorum." dedi. Yıldırım Demirören'e statta ve kongrede olan tepkiyle ilgili olarak da konuşan Erdoğan Demirören; "Onları konuşturmak için para verenlere yazık. Bağırtmak, konuşturmak için para verenlere ayıp" diyerek açıklamalarına son verdi.

"BEŞİKTAŞ DUYMAK İSTEMİYORUM"

Beşiktaş eski başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in annesi Tülin Demirören ise muhabirin sorularına cevap olarak; "Beşiktaş ismini duymak istemiyorum" diyerek yanıtladı.

Demirören'in eşi Revna Hanım ise, TFF Başkanı'nın işleri daha mı zorlaştı şeklinde gelen soruya ise; "Yıldırım büyük bir keyif ve özveriyle çalışıyor. Bu bir hizmet ve ben layıkıyla yaptığınan inanıyorum." dedi. Muhabirin bir sonraki soru girişiminin ardından söze giren Revna Hanım; "Futbol konuşmak istemiyorum" diyerek sözlerine son verdi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com