Beşiktaş'ın İki Yıldızı Birbirine Girdi!

Beşiktaş'ın İki Yıldızı Birbirine Girdi!
Siyah-beyazlı ekipte Nihat ve Quaresma Konya maçında birbirine girdi...

Beşiktaş'ta Nihat Kahveci isyanlarda! Konya'da yedek soyunan ve 52. dakikasında Nobre'nin yerine oyuna dahil olan Türk yıldız, tribünlere oynayan ve şova kaçan Ricardo Quaresma'ya patladı... Portekizli star, 67'deki bir pozisyonda Nihat'a pas vermeyince ipler koptu. Müsait olmasına rağmen kendisine pas atmak yerine kaleye şut atan Portekizli'nin üzerine yürüyen Nihat, “Neden pas vermiyorsun” diye fırça attı. Q7 de sert çıkıp sus işareti yapmasıyla ortalık karıştı.

Q7, eliyle Nihat'ı yüzünden itti

Nihat, “Kendine değil, takım için oyna” diye çıkışırken Portekizli yıldız, eliyle Nihat'ı yüzünden itti. Gerilen ve yumruklaşmaya doğru giden sert tartışmayı araya giren Simao ve Fernandes önledi. İki oyuncu birbirinden uzaklaşırken sözlü tartışma sürdü. Nihat ve Q7 bir kez daha birbirinin üzerine yürürken bu kez de Toraman ve Ekrem, ikiliyi ayırdı. Maç sonrası, takım otobüsünde oturan Nihat Kahveci, gazeteci Turgay Demir'e “Gel buraya konuşalım” dedi. Ancak Demir otobüse gitmedi...

Demir'i yumruklamaya çalıştı

Bunun üzerine Nihat da “Biri sana para mı veriyor. Hakımda öyle yazılar yazıyorsun. Paraya ihtiyacın varsa gel ben vereyim. Senin yüzünden evime hırsız girdi. Allah mısın ki paramın helal mi haram mı olduğunu sana soracağım” diye bağırarak Demir'i yumruklamaya çalıştı. Nihat'ı yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ve 3 kişi zor zaptetti. Futbol Komitesi Serdal Adalı, gözlerinin önünde cereyan eden olay sonrası “Nihat'a yaptığı gerginliğin hesabı sorulacak. Gereken de yapılacak” ifadesini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com