Beşiktaş'ın sakatlarından kötü haber !

Beşiktaş'ın sakatlarından kötü haber !
Beşiktaş, sahasında Kayserispor'a 2-0 yenilip, üç puanı kaybederken 2 de çok önemli yıldızını kaybetti. İki yıldız D.Kiev maçında forma giyebilecek mi?

Beşiktaş, Kayserispor'a 2-0 yenilerek, 2 önemli yıldızını da kaybetti. İlk yarının son dakikalarında sakatlanan Rüştü'nün sol dizinde ödem olduğu bildirildi. Tecrübeli kalecinin yarın MR'ının çekileceği ve D.Kiev maçında oynayıp oynamayacağının o zaman belli olacağı belirtildi. Maçın son anlarında ise ceza sahasına Gökhan Değirmenci'nin pozisyon gereği yumruklarının hedefi olan İbrahim Toraman'ın burnu kırıldı. Toraman'ın Kiev deplasmanında olmayacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. 


Rüştü ödeminin dağılmasını beklediği için MR'a gitmedi. Bu arada tecrübeli kalecinin çapraz bağlarında bir sorunun olabileceği öğrenildi. Öte yandan burnu kırılan İbrahim Toraman'ın Pazartesi günü ameliyat olacağı bildirildi.  Toraman'ın en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı iddia edildi. Rüştü'nün doktoru ise tecrübeli kalecinin dış menisküsünde yırtık şüphesi olduğu, böyle bir durumda Rüştü'nün en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com