Beşiktaş'ın yeni 10 numarası konuştu

Beşiktaş'ın yeni 10 numarası konuştu
Beşiktaş’ın Fernandes’den bekleneni alamaması ve Ronaldinho transferinin de olmaması üzerine 10 numara transferinde düşündüğü Uruguaylı futbolcu Nicolas Lodeiro dün ilk kez açıklama yaptı.

Beşiktaş’la transfer görüşmelerini sürdüren Nicolas Lodeiro BotafogoMadureira maçının ardından tranferiyle ilgili ilk kez konuştu.
 
Nicolas Lodeiro, çok güzel bir maç çıkardıklarını belirtirken, "Top sürekli bizdeydi ve kazandık. Transferimle ilgili konuşacak olursam, şu an hala Botafogo'dayım. Takım arkadaşlarımı ve taraftarlarımı çok seviyorum. Ama futbolda ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz. Sadece ayaklarımız yere basmalı" diye konuştu.
 
Lodeiro'nun menajeri Gerardo Cano ise "Beşiktaş'la görüştüğümüz doğru. Oyuncum tekrar Avrupa'da oynamak istiyor. Botafogo ise Lodeiro'nun kalmasını istiyor. Botafogo'ya saygı duyuyorum, ama ben bu teklifi değerlendirmek zorundayım. Avrupa'da şartlar daha iyi ve Beşiktaş'ın teklifi Lodeiro'nun ilgisini çekiyor. Botafogo ile masaya oturup sorunları çözmeye çalışacağız" diyerek transfer için hem futbolcusunun, hem de kendisinin istekli olduğunu belirtti. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com