Beşiktaşlılar Bu Habere Çıldıracak!

Beşiktaşlılar Bu Habere Çıldıracak!
Demirören transfere el koydu. Beşiktaşlıları sevindirecek haber...

Beşiktaş daha önce, 'Görüşmelere başladı' şeklinde borsaya bildirdiği Simao ve Almeida'nın işini bitirdi. Almeida'nın kulübü Werder Bremen'le anlaşan Siyah-Beyazlılar, Portekizli oyuncunun, 'Benimle kimse görüşmedi. Beşiktaş'a gitmeyi düşünmüyorum' şeklindeki açıklamaları üzerine ciddi bir krizi yaşamıştı.

BAŞKAN İŞİ ELE ALDI
bu gelişmelerin ardından yanına Futbol Şubesi Sorumlusu Serdal Adalı ve Transfer Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nu da alarak Almanya'ya gitti. Portekizli Almeida'yla yapılan görüşmelerde anlaşmaya varıldı ve yıldız oyuncu Beşiktaş'a gelmeyi kabul etti. Simao ve Almeida'nın Siyah-Beyazlı formaya resmen bağlandığının bugün resmi bir açıklamayla İMKB'ye de bildirilmesi bekleniyor. İki oyuncunun önümüzdeki hafta ise İstanbul'a gelip tesisleri gezeceği de öğrenildi.

YABANCI KONTENJANI SORUNU VAR
BEŞİKTAŞ bu oyunculara resmi imzayı attırmasına rağmen lisanslarını ara transfer döneminde Türkiye Futbol Federasyonu'ndan almak için kontenjan sorunu ile karşı karşıya. Yönetim 10 yabancı kontenjanı dolu olduğu için eldekilerden bazılarını göndermek zorunda.

ELİNDEN KİMSE KURTULAMIYOR
BAŞKAN Demirören'in yıldızları peş peşe Kartal'a kazandırması Avrupa transfer borsasında da ün yapmasını sağladı. Yıldırım Demirören, gelmesi imkansız gibi görünen yıldızların işini bitirerek hem kendisi haklı bir gurur yaşadı, hem de camiasının gururlandırdı. Özellikle Guti, Quaresma ve Iverson transferlerinde yaşanan pürüzleri son anda devreye girerek çözen Demirören, geçen yıl dargın olduğu taraftarlarıyla da barıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com