Beşiktaşlıları Şok Edecek Nouma İtirafı!

Beşiktaşlıları Şok Edecek Nouma İtirafı!
Beşiktaşlı eski yönetici: Nouma aslında o hareketinden dolayı kovulmadı!..

Cumartesi akşamı Beşiktaş Kulübü eski Asbaşkanı Levent Erdoğan'ı büyük bir sürpriz bekliyordu. Erdoğan'ın 70.yaş günü için kızları kendisine sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamış, Levent Erdoğan'ın çocukluk arkadaşları dahil tüm dostları Cumartesi akşam Sheraton Hoteli'ne toplanmıştı.

Beşiktaş camiasından Hüsnü Güreli, Haşmet Kürüm, Behçet Ümitlen, Dr.Nedim Sarsmaz ve Pascal Nouma geceye katılan isimlerdi. Yapılan Film gösterisinde Başkan Yıldırım Demirören 'Levent abi benim en kötü zamanımda yanımda olmuş kişidir, ne kadar fikir ayrılığına düşsekte onun yeri bende ayrıdır' açıklamasında bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Pascal Nouma mikrofonu eline alarak bir şarkı söyledi, bunun üzerine Erdoğan davetlilere yaptığı konuşmada;

'Pascal'a büyük haksızlık yapılmıştır, keşke onun gibi yüreği Beşiktaş sevgisiyle dolu futbolcular gelsede aynı hareketleri yapsa. Benim yaşım 70 odu ve 70 yaşında artık şu gerçeği açıklamak istiyorum. Pascal'ın o hareketini yaptığı günün ertesi günü kulüpte Hüsnü Güreli'nin başkanlığında acil bir toplantı yapıldı. Kulüpte para olmadığından ve Pascal'da maliyetli bir oyuncu olduğundan bu fırsatı kullanıp Pascal'ı gönderme kararı alındı. Keşke bu yanlış o zaman yapılmasaydı' dedi.

Haber1903.com'un haberine göre; İşte Beşiktaş camiasını şok edecek gerçekler... O dönem yöneticilik yapmış ve isminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici, 'O gün çok stresli bir gündü, federasyonun Pascal'a 3 ay gibi bir ceza vereceğini öğrenmiştik, 3 ay sonra zaten ligler bitecekti. Pascal'ın sözleşmesinde de federasyon tarafından 6 aydan fazla ceza alırsa sözleşmesi hiçbir ücret ödenmeden tek taraflı fesh edilebilir maddesi vardı. Bunun üzerine Beşiktaş yönetimi federasyonu arayarak 3 ay yerine 7 ay ceza verilmesini istedi. Federasyonda Beşiktaş'ın bu isteğini gerçekleştirdi ve 7 ay ceza verdi. Kulüp Pascal'ın sözleşmesini tek taraflı fesh etti' dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com