Beşiktaş'ta 2 Futbolcunun Bileti Kesildi!

Beşiktaş'ta 2 Futbolcunun Bileti Kesildi!
Sezonu kapatan Ferrari'nin sözleşmesi feshedilecek..

Fenerbahçe maçında kırmızı gören ve Sivas'ta da ısınırken sakatlanan İtalyan stoperin sağ alt baldırında yırtık tespit edildi. Sezonu kapatan Ferrari'nin sözleşmesi feshedilecek..

SEZONU KAPATTI

2009'da Siyah-Beyazlı kulübe gelen İtalyan stoperin Sivas'ta yaşadığı sakatlık bir anlamda sonu oldu. İlk onbirde bulunan ve ısınma hareketlerine çıkan Ferrari sağ alt baldırından sakatlanmış ve yerine son dakikada Sivok alınmıştı. MR'ı çekilen Beşiktaşlı oyuncunun sağ alt baldırında ikinci derece yırtık tespit edildi ve sezonu kapattığı açıklandı.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLECEK

19 Aralık'ta G.Antep maçı öncesinde de ısınırken sakatlanan Ferrari'nin bu durumu yönetimi harekete geçirdi. Sezon başında gönderilmek istenen ancak 2.5 milyon Euro garanti para aldığı için ayrılığa yanaşmayan Siyah-Beyazlı oyuncunun bu sakatlığı sonrası yönetim sözleşmesini feshetme kararı aldı. Sezon sonu görüşülecek olan İtalyan oyuncuyla uzlaşma zemini aranacak ve mukavelesi karşılıklı olarak feshedilmeye çalışılacak.

SİVOK DA YOLCU

Sakatlığı özel hayatına dikkat etmemesine bağlanan ve F.Bahçe maçında gördüğü kırmızı kart unutulmayan Ferrari'nin bir anlamda ipi çekilirken bir diğer yolcu ise Tomas Sivok olacak. Sivasspor mücadelesinde teknik direktör Tayfur Havutçu'nun uyarılarına rağmen basit kartlar gören ve G.Antep ile oynanacak kupa mücadelesinde oynamayacak olan Çek savunma oyuncusu da sezon sonunda gönderilecek. Ayrıca Sivok'a gördüğü gereksiz kırmızı kart nedeniyle yönetim tarafından para cezası da verilecek.

UYKU SAATİ BİLE ÖNEMLİ

Bu tür sakatlıkların çeşitli nedenleri vardır. Futbolcunun uyku saatinden dinlenmesine kadar kendine bakması çok önemli. Sporcunun moral motivasyonu bile bu sakatlıkların nedenleri arasındadır. Futbolcu kafa olarak hazır maça çıkmalı. Fiziki olarak iyi hazırlanmalı ve en ufak bir rahatsızlık duyuyorsa masajlarını düzenli olarak yaptırmalı.

YALÇIN YAVUZER (BEŞİKTAŞ KULÜBÜ ESKİ DOKTORU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com