Beşiktaş'ta Fernandes şoku

Beşiktaş'ta Fernandes şoku
Beşiktaş ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fernandes’in, ülkesinin ünlü kulübüyle el sıkıştığı belirtildi. Portekiz basını, Porto’nun Kartal’a bonservisbedeli olarak 6 ile 8 milyon euro arasında bir bedel önereceğini yazdı.
Beşiktaşlı Manuel Fernandes’in Porto ile ciddi bir flört yaşadığı belirtildi. Portekiz basını, Porto’nun Beşiktaş’ta oynayan Manuel Fernandes için kesenin ağzını açtığını ve siyah-beyazlı kulübe önemli bir teklife hazırlandığını yazdı.

Porto’nun bu futbolcu için siyah-beyazlılara 6 ile 8 milyon euro arasında bir teklifle gideceğini yazan gazeteler, anlaşmanın yakın olduğunu iddia etti.

Milliyet'in haberine göre, Porto’nun, Beşiktaş Kulübü ile 2014 yılına kadar sözleşmesi bulunan Fernandes ile el sıkıştığını da yazan ülke basını, bu oyuncunun ısrarla Portekiz’de kalmak istediğini savundu. Portolu yöneticiler ise Fernandes ile ilgilendiklerini onayladılar, “Ancak henüz başlangıç aşamasındayız” dediler.
 
Fernandes’in Menajeri Jorge Mendes ile görüşmelere başladıklarını doğrulayan yöneticiler, Beşiktaş’ın bu oyuncu için 20 milyon euro bonservis bedeli belirlediğini, bu rakamı vermelerinin imkansız olacağını söylediler.

Siyah-beyazlıların 20 milyon euroluk bedelde indirime gitmesi halinde transferin gerçekleşebileceğinin altını çizen yöneticiler, “Sadece pazarlık halindeyiz” açıklamasını yaptılar.
 
Bu gelişmeleri yakından takip eden Fernandes ise Portekiz basınına, “Beşiktaş’tan ayrılmanın hesaplarını yapıyoruz” dedi. Porto ile flört halinde olduğunu kabul eden siyah-beyazlı futbolcu, Portekiz’e tekrar dönmekten memnun olacağını belirtti.
 
Bu arada Fernandes’in Beşiktaş’a gönderdiği ihtarnamenin süresi de bugün doluyor. Siyah-beyazlılar tüm alacaklarını ödememesi durumunda Portekizli oyuncu bedelsiz olarak serbest kalacak. Aksi taktirde de Fernandes, gelerek siyah-beyazlı formayı giymeye devam edecek. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com