Beşiktaş'ta Hareketli Saatler

Beşiktaş'ta Hareketli Saatler
Schuster İspanya'ya dönebilirim dedi, Beşiktaş Lucescu'nun peşinde.

Beşiktaş'ta dün ilginç bir gelişme yaşandı. Teknik Direktör Bernd Schuster, avukatı Vicente Montes'i acil olarak İstanbul'a çağırdı. Alman hocanın İspanya'daki dostlarına da, “Dönebilirim” diye bir açıklama yaptığı öğrenildi.

Bunun üzerine başta Getafe Kulübü olmak üzere Atletico Madrid başkanlarının devreye girdiği ve Alman teknik adamla bir telefon görüşmesi yaptığı iddia edildi. Getafe Başkanı Angel, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Teknik Direktör Michel ile yolların ayrılacağını açıklamış, Schuster'i takımın başına getirmek için her türlü fedakârlığı yapacaklarını söylemişti.

Öte yandan, yöneticilerin, "Lucescu ülkemizi ve bizleri bilen bir isim. Gittiği her yerde başarıyı yakalamış bir hoca. Bizim ilacımız olur. O olmazsa Benitez'i takımın başına getirmeliyiz. Sezon sonu bu operasyonu acilen yapmalıyız" dedikleri kaydedildi.

BAŞKAN SÜRE İSTEDİ

Yöneticilerin bu net tavrı karşısında şaşıran Başkan Yıldırım Demirören'in, yönetim kurulundan süre isteyerek, "Sezon sonuna kadar hocamıza bir şans daha verelim" dediği öğrenildi.

HiÇBiRi YERİNİ DOLDURMADI

SİYAH Beyazlılar'da 2002- 03 sezonunda göreve gelen Lucescu, Beşiktaş'ın 100. yılı olan bu ilk sezonunda takımı şampiyonluğa taşırken, UEFA'da çeyrek finale çıkardı. Lucescu'dan sonra göreve gelen Bosque, Çalımbay, Tigana, Sağlam, Denizli ve B. Schuster ise beklenileni veremedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com