Beşiktaş'ta pirim ve cezalar çıldırdı !

Beşiktaş'ta pirim ve cezalar çıldırdı !
Beşiktaş'ta kaptanlık bandını takan Q7, takımın liderliğini de eline aldı. Portekizli oyuncu geçen hafta futbol şube sorumlusu Cengiz Zülfikaroğlu ve yönetici Doğan Küçükemre ile toplantı talep etti.

Quaresma'nın bu toplantıda, Guti'nin kendi aleminde olduğunu ve şu anda takımda bir prim sistemi olmadığını söyledi.

TAKIMA CARVALHAL AÇIKLADI

Bunun üzerine Zülfikaroğlu, Portekizli oyuncuya yönetim olarak bir karar aldıklarını ve bu sezon gelen play-off sisteminin ardından maç başına prim sisteminin kaldırıldığını iletti.

Daha sonra Zülfikaroğlu, Başkan Yıldırım ile yapılan toplantıda alınan kararı Carvalhal aracılığıyla tüm takıma iletti.

1 MİLYON TL'LİK DEV CEZA

Yönetim, play-off'a katılma primi olarak takıma 2 milyon TL dağıtacak. Şampiyonluk primi ise şu an itibariyle 7 milyon TL. Fakat bu rakamın 10 milyon TL'yi bulabileceği de futbolculara iletildi. Öte yandan Türk futbol tarihinde belki bir ilk yaşandı ve yönetim play-off'lara kalınamaması durumunda, futbolculara toplam 1 milyon TL ceza kesme kararı aldı.

Cezanın da futbolcuların alacaklarından kesileceği oyuncular iletildi. Bu ceza ise çok kazanandan çok, az kazanandan az olarak belirlendi!

UEFA'DA ŞAMPİYONLUĞUA 10 MİLYON DOLAR

Bu arada yönetim Carvalhal ve Portekizli oyuncuların isteğiyle UEFA'da yarı final, final ve şampiyonluk için de prim belirlemek için toplantı. Başkan Yıldırım'ın gelen bu talep üzerine keyiflendiği ve 'Onlar yeter ki bunu başarsınlar, 10 milyon dolarlık şampiyonluk primini şimdiden vaat ediyorum' dediği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com