Beşiktaş'tan Aziz Yıldırım'a sürpriz destek!

Beşiktaş'tan Aziz Yıldırım'a sürpriz destek!
'Maltepeli Beşiktaşlılar' adı veren bir grup taraftar, açtıkları pankartla Aziz Yıldırım'a destek verdi.

Saat 21.10'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelen Aziz Yıldırım 45 dakika otobüse binmeyi başaramadı. Yaklaşık 3 bin kadar taraftarın bariyerleri devirip CIP kapısına doğru akın etmesiyle oluşan izdiham Aziz Yıldırım'ın otobüse ulaşmasını güçleştirdi. 45 dakika sonra otobüse binebilen Yıldırım'a taraftarlar çok yoğun ilgi gösterdi.

Kendilerine 'Maltepeli Beşiktaşlılar' adını veren taraftarlar da Aziz Yıldırım'a destek verdi. Saat 21.10'da Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelen Aziz Yıldırım 45 dakika otobüse binmeyi başaramadı. Yaklaşık 3 bin kadar taraftarın bariyerleri devirip CIP kapısına doğru akın etmesiyle oluşan izdiham Aziz Yıldırım'ın otobüse ulaşmasını güçleştirdi. 45 dakika sonra otobüse binebilen Yıldırım'a taraftarlar çok yoğun ilgi gösterdi. Kendilerine 'Maltepeli Beşiktaşlılar' adını veren taraftarlar da Aziz Yıldırım'a destek verdi.

"DİK DUR EĞİLME TARAFTARIN SENİNLE"

Taraftarlar bir ara "Dik dur eğilme, taraftarın seninle" şeklinde slogan attılar. "Hükümet İstifa" diye de bağıran taraftarlar olunca Başkan Yıldırım ellerini kaldırarak sükunete davet etti.  Daha sonra taraftarlardan yolu açmalarını rica eden Yıldırım, "Hadi hep beraber Bağdat'a gidelim. Oraya gelin" dedi.

AZİZ YILDIRIM'A BEŞİKTAŞLI DESTEĞİ

Bu arada bir grup Beşiktaşlı taraftar, dikkat çeken bir pankartla Aziz Yıldırım'a destek için Sabiha Gökçen Havaalanı'na geldi.

'Maltepeli Beşiktaşlılar' adı veren bir grup taraftar, açtıkları pankartla Aziz Yıldırım'a destek verdi. Beşiktaş'ın eski Başkanı Süleyman Seba, Galatasaray'ın eski başkanı merhum Özhan Canaydın ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu pankartın altına "Üç ayrı insan, üç aynı yürek" yazan taraftarlar, "Biz Cumhuriyetiz" başlığıyla açtıkları pankartı CIP kapısında gösterdiler.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com