Beşiktaş'tan çok fazla para alacak !

Beşiktaş'tan çok fazla para alacak !
Beşiktaş'la yollarını ayıran Matteo Ferrari'nin yaptığı bu açıklama siyah-beyazlı ekibin CAS'taki davada işinin çok zor olduğunu ortaya döktü.

Beşiktaş’tan ayrılan Matteo Ferrari, İstanbul’daki ilk yılında maaşını her zaman zamanında aldığını fakat Haziran ayından itibaren maddi yönden sıkıntılar yaşamaya başladığını belirtti.

İtalyan oyuncu, “Yine de İstanbul’da çok güzel anılarım var” dedi. Beşiktaş ile sözleşmesi devam ederken, sözleşmesinde yer alan madde nedeniyle bedelsiz olarak başka takıma imza atabilecekken Beşiktaş’ın tüm isteklerini yerine getirdiğini kaydeden Ferrari, “Onlar benim sözleşmesi feshedince Milano’ya döndüm. Davayla ilgili belge ise geçen hafta elime geldi. Ortada bir oyuncunun bedelsiz bırakılması durumu var. Dava benim lehime duruyor. Ama önümde kaybettiğim bir de 6 ay var. Bence Beşiktaş bana bunu da bedelini ödemeli” dedi.

Ferrari, Milano’da özel eğitmeniyle çalışmalara devam ettiğini Ocak ayında bir transfer yapacağını söylerken, “Türkiye’de futbol sürekli gelişiyor. Transfer edilen yabancı futbolcuların kalitesi arttıkça Türk liginin de kalitesi yükseliyor” diye konuştu.

 

 

 


 

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com