Beşiktaş'tan Demirören'e şok!

Beşiktaş'tan Demirören'e şok!
Beşiktaş'ta taşlar yerinden oynayacak. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e Beşiktaş bir şok yaşatmaya hazırlanıyor!

Fikret Orman'ın mali genel kurulda, Yıldırım Demirören'in son dönemini oylamaya sunup, eski başkana verilen senetleri geçersiz kılmak için harekete geçeceği ortaya çıktı.

Beşiktaş-Beşiktaş hesap günü geldi çattı

Fikret Orman, Beşiktaş’ın başkanlık koltuğuna oturduğunda ilk sözlerinden biri, “Bu kulübün parasını kimse hesapsız kitapsız harcayamaz. Hesap göreceğim” olmuştu... Bu açıklama yapıldıktan sonra Siyah-Beyazlı kulübün hesapları, bağımsız bir denetleme firması tarafından didik didik edildi, ciddi bir şekilde incelendi. Sonuçlar henüz kamuoyu ile paylaşılmadı. Ancak bir gerçek var: Eski Başkan Yıldırım Demirören 104 milyon TL’lik borcunu tahsil etmese de vadesi geçmiş iki senedi işleme koymadığı gibi diğer senetleri de elinde tutuyor. Yani ‘Feda’ demiyor. Bu konuyla ilgili yarın gerçekleştirilecek mali genel kurulda ‘dananın kuyruğunun kopması’ bekleniyor.

Tavrı merak konusu

Kulislerdeki son iddia oldukça ilgi çekici... Fikret Orman’ın, Yıldırım Demirören’in senetleri aldığı ve ibraya açılacak son 1,5 aylık icraatiyle ilgili gelel kurul üyelerinin aleyhte oy kullanmısını önereceği ileri sürüldü. Böylelikle sadece iki yöneticinin imzasıyla Demirören’e verilen senetlerin geçersiz hale gelmesinin önünün açılacağı, Demirören’in alacaklarını tahsil için mahkeme yoluna düşmesi gerekecek. Bugüne kadar Beşiktaş’ın mali genel kurullarında hiç bir Beşiktaş başkanı için red oyu kullanmayan Fikret Orman’ın oylamada bu kez nasıl bir tutum sergileyeceği de merak konusu.

Kıran: Asla özür dilemem

Yönetici Tamer Kıran’ın, eski masörlerden Necati Yücel’le sorun yaşadığı ve özür dilediği öne sürülmüştü. Kıran, şöyle konuştu: Sayın Necati Yücel’in göreve getirilmesiyle ilgili itirazım profesyonellik içerisinde yapılmış hataya dikkat çekmektir. Yücel’den özrü gerektirecek bir konu mevzu bahis değildir. Şu ana kadar ve bundan sonra ’Kameraların önünde ve ardında’ özür dilemem söz konusu olmayacaktır... (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com