Beşiktaş'tan gelen acı itiraf

Beşiktaş'tan gelen acı itiraf
Quaresma’nın menajeri Jorge Mendes, Başkan Fikret Orman'a yıldız oyuncuyla ilgili acı bir itiradta bulundu.
Beşiktaş’ta satılması için adeta dua edilen Ricardo Quaresma için menajeri Jorge Mendes’ten başkan Fikret Orman’a acı itiraf...
 
Başkan Orman ve futbol komite başkanı Tamer Kıran’ın Portekizli oyuncunun satılması için görüştükleri ünlü menajerin Orman ve Kıran’a şaşırtıcı sözler söylediği ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezon oynadığı futbolla hayal kırıklığı yaratan ve yeni sezonda teknik direktör Samet Aybaba’nın kadroda görmek istemediği Quaresma için menajer Mendes’in, “Sizin şu anda Quaresma’yı istememeniz normal. Kendisine kulüp bakıyoruz. Ancak biz önceki yönetime zorla imza attırmadık. Beşiktaş’tan teklif geldiğinde Ricardo pek istemiyordu. Ben de o dönemin başkan ve yönetilerine ‘Quaresma size göre bir oyuncu değil. Bence bu transferden vazgeçin’ dedim.
 
Sayın başkan ve yöneticiler, taraftarın çok istediğini belirtip transferi ne pahasına olursa olsun bitireceklerini söyledi. Hatta Quaresma gelmekte kararsız olduğunu söyleyince parasını 200 bin Euro daha artırdılar” dedi.
 
SÖZÜN BİTTİĞİ YER
 
Bu sözler karşısında şaşkına dönen başkan Fikret Orman Jorge Mendes’e, “Söyleyecek söz bulamıyorum” dedi. Şu anda İstanbul’da bulunan ve adeta yıldırma politikası izlenen Quaresma yıllık 3 milyon 750 bin Euro kazanıyor. Ve 2 yıllık daha mukavelesi var. Bu rakama yakın bir ücreti başka bir kulübün vermesi zor görünüyor. (NSK)
 
Habertürk
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com