Beşiktaş'tan görkemli kutlama

Beşiktaş'tan görkemli kutlama
Beşiktaş Kulübü, 110. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kulüp başkanı Fikret Orman, binlerce siyah-beyazlı taraftarla Beşiktaş Demokrasi Meydanı'ndan BJK İnönü Stadı'na yürüdü

Gün içinde Beşiktaş Demokrasi Meydanı'nda toplanan ve marşlar eşliğinde kutlamalar yapan siyah-beyazlı taraftarlara, başkan Orman ile siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu üyeleri akşam saatlerinde katıldı. Coşkuyla karşılanan Orman, Beşiktaş Koleji Bando Takımı'nın start verdiği yürüyüşte BJK İnönü Stadı'na taraftarlarla geldi.

Yürüyüş sırasında uzun bir kortej oluşurken, taraftarların kendisine gösterdiği sevgiden dolayı Fikret Orman'ın yürümekte zorlandığı gözlendi.

Yürüyüş boyunca Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve eski Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören aleyhine tezahüratlarda bulunan siyah-beyazlı taraftarlar, ''Yeter Yıldırım Demirören'' ve başkan Orman'a yönelik ''Demirören'e hesap sorsana'' diye bağırdı.

Ünal Aysal Beşiktaş'ın kutlamalarında

İnönü Stadı'ndaki kutlamada ise konuşma yapan Orman, şunlarI söyledi:

"Beşiktaş, Türkiye’nin en büyük ve öncü kulübüdür. Her şeyin ilkini yapmak Beşiktaş’a görev oldu. Bu görevi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu zor şartlar altında elini taşın altına koymaktan çekinmeyen yönetim kurulu üyelerime de sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Siyah-Beyaz renklere gönül veren siz değerli taraftarlarımız oldukça nice 110 yıllar kutlamaya devam edeceğiz. Onursal Başkanımız Süleyman Seba’ya da bizleri bu mutlu ve özel günümüzde yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyorum.”(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com