Beşiktaş'tan yalanlama

Beşiktaş'tan yalanlama
Yazarımız İbrahim Seten, twitter'da Beşiktaş'ın yeni bir hocayla anlaşamadığını açıkladı...

"FİKRET ORMAN'A SORDUM, HABER YALAN"

Fikret Orman'a DHA'nın haberini sordum: "- Rangnick ile 4 yıllık anlaşma yaptığımız doğru değil.. İşin garibi yeni bir görüşme de yapmadık."

Ünal Aysal'la da konuştum: - Transfer haberlerine inanmayın.. Çünkü ben hocaya 'Bana kati listeni ver. Bu sefer medyaya düşmeyelim' dedim.. Onun listesi bana gelmedi. Gelince uzatmadan işleri bitireceğim. Şu an medyada çıkan hiçbir isimden haberim yok. Boşuna gaza gelmeyin."

"ANLAŞMA SAĞLANDI" DİYE HABER GEÇİLMİŞTİ

Ajanslardan geçilen haber şöyle...

"Beşiktaş'ta teknik direktör Tayfur Havutçu'nun istifa etmesi üzerine, Siyah Beyazlı yönetim Alman teknik Ralf Rangnick ile anlaşma sağladı.

Dün ve bugün Almanya'da yapılan görüşmeler sonucunda 53 yaşındaki Ralf Rangnick ile 4 yıllık ön protokol imzalandığı öğrenildi.

Bugün Rangnick ile yüzyüze görüşen yöneticilerin akşam saatlerinde İstanbul'a döneceği ve yarın yönetim kurulu toplantısında yapılan bu önprotokolü diğer yöneticiler ile paylaşacakları belirtildi.

Siyah Beyazlı kulübün Ralf Rangnick ile ilgili resmi açıklmayı yarın yapması beklenirken, Alman teknik adamın yıllık 1.1 milyon Euro ücret alacağı da ifade edildi." (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com