Beşir Atalay'dan şok kaset ve suikast itirafı!

Beşir Atalay'dan şok kaset ve suikast itirafı!
Bülent Arınç suikastı ve Deniz Baykal ile ilgili kaset skandalı ile ilgili sorulara Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay cevap verdi.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, MİT yasa teklifi üzerindeki görüşmelerde, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a suikast girişiminin faili veya faillerini malesef bulamadıklarını söyledi. Atalay, CHP Eski Lideri Deniz Baykal'ın görüntüsüyle ilgili ise, ''Ben kendim aydınlatalım diye o kadar çalıştım ama Baykal kendisiyle ilgili bilgi vermedi'' dedi.

ARINÇ SÜİKASTI

Atalay, CHP'li Birgül Ayman Güler'in ''Kriptolu odaya Arınç'a suikast diye girdiniz o kadar belge aradınız ne oldu'' sorusunu yanıtladı. Atalay, Arınç suikasti faili ve failleri için ''Hayır bulunamadı'' diye konuştu. 

DENİZ BAYKAL KASETLERİ

Atalay, Deniz Baykal'ın görüntü kaydıyla ilgili konuda ise, ''O konuyu aydınlatalım çıksın ortaya diye ben kendim o kadar çalıştım o gece burada mecliste oylama vardı sayın başbakanımız hemen müdahale etti o görüntü ortadan kalktı ama sayın Baykal gelip kendisi konuyla ilgili kendisindeki bilgilerini paylaşmadı şimdi kendisi paylaşmayınca bir yere varılamadı'' dedi. 

Atalay, ayrıca, MHP'li Faruk Bal'ın ''Bizi kim dinledi peki'' sorusunu ise yanıtsız bıraktı. (BCK) 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com