Beslediği domuzlara yem oldu

Beslediği domuzlara yem oldu
ABD'nin Oregon eyaletinde çiftçiyi, beslediği domuzlar yedi.

Coos Bölge Savcısı Paul Frasier, The Register-Guard gazetesine yaptığı açıklamada, 69 yaşındaki Terry Vance Garner'in, geçen hafta Çarşamba günü domuzlarını beslemek için Oregon'daki çiftliğine gittikten sonra geri dönmediğini söyledi.

Fraiser, bunun üzerine bir yakınının, saatler sonra çiftlikte Garner'ın vücudunun parçalarını ve takma dişlerini bulduğunu, çiftçinin kalıntılarının büyük bölümünün domuzlar tarafından yenmiş olduğunu söyledi.

Domuzların bazıları 318 kilogram ağırlığında gelirken, Fraiser, Garner'ın çiftlikte kalp krizi geçirmiş ya da hayvanlar tarafından düşürülmüş, sonrasında da domuzların çiftçiyi öldürüp yemiş olabileceğini kaydetti.

Domuzlardan en az birinin daha önce Garner'ı ısırdığının bilindiği, öte yandan cinayet olasılığının da soruşturulduğu bildirildi.

Haberde, patoloğun, Garner'ın ölüm nedeni ve biçimini tespit edemediği, kalıntıların, Oregon Üniversitesi'nde adli antropolog tarafından inceleneceği ifade edildi.

Abisi Michael Garner, kardeşinin, ''iyi kalpli bir adam'' olduğunu belirterek, ''Bu hayvanlar onun hayatıydı'' dedi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com