“Beyaz bir sayfa açmak için göreve talip oldum”

“Beyaz bir sayfa açmak için göreve talip oldum”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı'na Ramazan Akgöz seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı'na Ramazan Akgöz seçildi.
İl Başkanlığı kongresi, Yasemin Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Gergin bir ortamda başlayan kongrede avukat Ramazan Akgöz ile Özlem Kıran yarıştı. Kongreye CHP Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ünlütepe, ilçe ve belde belediye başkanları, sivil toplum örgüt temsilcileri, delegeler ve çok sayıda partili katıldı. Divan seçimi ile başlayan kongre, konuşmalar ile devam etti. Aday olması beklenen eski İl Başkanı Ali Çengelci, aday olmayacağını açıkladı. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 220 delegeden
203'ünün oy kullandığı seçimde 1 oy geçersiz sayıldı. Ramazan Akgöz 137 oy alarak İl başkanlığına seçilirken, Özlem Kıran 65 oyda kaldı.
Yeni bir sayfa açmak istediklerini söyleyen Ramazan Akgöz, ekibi ile birlikte partisinin Afyonkarahisar'da daha iyi yere gelmesi için mücadele edeceğini vurguladı. Akgöz, 'Daha öncesinden yaptığım açıklamalarda yeni bir sayfa açmak istediğini söylemiştim. Bu sayfaya sevgi, hoşgörü, tek bir yumruk olmayı yazacağız. Ayrıca bu birlikteliğimizden, sevgi ve saygımızdan CHP'nin iktidar olmayı başarmasını yazacağız. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıları aşmasının, CHP iktidarında gizli olduğunu düşünüyorum.
CHP'nin il örgütü olarak yöremizde iktidar olabilecek çabayı ve gayreti görmek istediklerini biliyoruz. Bu niyet ve gayretle özlenen geleceğin rehberi olmak için çalışacağız' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com