Beyaz Saray’da Obama şov!

Beyaz Saray’da Obama şov!
Beyaz Saray Muhabirleri gecesinde ‘Obama Şov’ yaşandı. Barkovizyonda kendi fotoşopladığı kaküllü fotoğrafını gösteren Obama bütün geceyi gülerek geçirdi.

ABD Başkanı Barack Obama, önceki gece Washington’daki Hilton Otel’de düzenlenen Beyaz Saray Muhabirleri Derneği yemeğine esprileriyle damga vurdu.
 
Salona DJ Khaled’in “All I Do Is Win” (Tüm yaptığım kazanmak) şarkısıyla giren Obama, başkanlığının ikinci dönemine vurgu yaparak “Şarkıyı sevdiniz mi? İkinci dönemde bazı değişiklikler yapıyoruz” dedi.
 
KAKÜLLÜ POZ
 
Televizyon ve sinema dünyasından birçok ünlünün katıldığı geceye salondakileri selamlayarak başlayan Obama, eşi Michelle Obama’ya “Değerli First Lady’miz her zamanki gibi muhteşem. Michelle’i herkes sever” sözleriyle iltifatta bulundu. Konuşması boyunca kendisiyle dalga geçen Obama’nın, First Lady’nin çok konuşulan kakülüyle fotoşoplu görüntüsü geceye damgasını vurdu.
 
“MÜSLÜMAN SOSYALİST DEĞİLİM”
 
Kaküllü görüntüsüyle salonda kahkahalara neden olan Obama, “Michelle’e çok yakışıyor ama ben şimdilik kakül yaptırmasam daha iyi olur” dedi. Michelle’in mart ayında Vogue’a kapak olmasını da gündeme getirerek “Uzun zamandır bir dergiye kapak olmadım. Şimdi kendi kapağımı yapıyorum” diyen Obama’nın görüntüsü o anda barkovizyondaydı. Obama ardından da “Artık eskisi gibi genç bir Müslüman sosyalist değilim” dedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com