Beyaz Tarkan'la Dalga Geçti..!

Beyaz Tarkan'la Dalga Geçti..!
14 Şubat'ta albüm çıkaracak olan, yazın da bir filmde rol alacağının müjdesini veren Beyaz, Tarkan'ın küvetteki çıplak haliyle ilgili espri yaptı...

14 Şubat Sevgililer Günü'nde albüm çıkarmaya hazırlanan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, önceki akşam orkestrası ile birlikte Rumeli Hisarı'ndaki İskele Balık'ta yemek yedi.

CANDAN ERÇETİN TARZI
Mekan çıkışında basının sorularını yanıtlayan Öztürk, albümü hakkında şunları söyledi: "Albüm yapmama orkestram vesile oldu. Onların ısrarı ile inşallah çıkartacağız. Albüm daha çok Candan Erçetin tarzında olacak..." Ünlü şovmen gazetecilerin, "Tarkan programınıza çıkmıyor. Peki siz albümünüzde Tarkan'la düet yapmak ister misiniz?" sorusuna yanıt vermedi ama Tarkan'ın geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği çıplak pozlarıyla ilgili espriyi patlattı: "Ben kıyafetlerimle çok iyiyim!"

YENİ BİR FİLM PROJEM VAR!
Son günlerin en çok konuşulan filmlerinden 'Av Mevsimi' ve 'New York'ta Beş Minare' filmlerini henüz izlemediğini söyleyen Beyaz, "Ama çok iyi olduklarına eminim" dedi. Kendisinin de yaz sezonunda bir sinema filmi projesinde yer alacağının müjdesini veren ünlü şovmen, "BKM ekibi ile bir sinema projemiz olacak. Şu an resmi bir anlaşma yapılmadı ama çok güzel bir iş olacak" şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com