Beyaz Yerini Seda Sayan'a Kaptırdı

Beyaz Yerini Seda Sayan'a Kaptırdı
Vergi rekortmenleri listesine hangi sanatçılar girdi hangileri giremedi?

Vergi rekortmenleri listesi açıklandı. Sanat ve şov dünyasından ilk 100 kişilik listeye 2010 yılında sadece üç isim girebildi. Listede geçen yıla göre bir de sürpriz var...

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, Türkiye genelinde 2010 vergilendirme dönemi yıllık gelir vergisi beyanlarına ilişkin sonuçları açıkladı. Sonuçlara göre sanat ve şov dünyasından bu sefer Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Seda Sayan listeye girdi.

SEDA SAYAN SÜRPRİZİ
Geçtiğimiz yıl Seda Sayan Vergi rekortmenleri listesine yer almamıştı. Hatta bu yüzden Sayan'a "Bu yıl muhasebeci kurbanı mı oldu?" şeklinde eleştiriler gelmişti. Ancak Seda Sayan bu yıl bir sürpriz yaptı ve listeye 72. sıradan giriş yaptı. Sayan listede "Aysel Gürsaçar" adıyla yer aldı. Sayan'ın 2 milyon 192 bin 769 TL tahakkuk ettiği öğrenildi.

ACUN ILICALI YERİNİ KORUDU AMA..
Listede yer alan bir başka isim de Acun Ilıcalı. Listeye 45. sıradan giren Ilıcalı, geçtiğimiz yıl da 45. sıradaydı. Acun Ilıcalı geçen sene listede 2 milyon 668 bin 432 TL ile yer almıştı. Bu yıl ise 2 milyon 819 bin 388 TL tahakkuk etti.

CEM YILMAZ TIRMANIŞTA
Cem Yılmaz ise, geçtiğimiz yıl vergi rekortmenleri listesinde 86. sıradaydı. Bu yıl 80. sıraya yükselen Yılmaz, 2009 yılında 1 milyon 984 bin 807 TL tahakkuk ederken bu sene 1 milyon 984 bin 806 TL ile listede yerini aldı.

KİMLER LİSTEDE DEĞİL?

Her sene vergi rekortmenleri arasına giren Mehmet Ali Erbil, Beyazıt Öztürk, İbrahim Tatlıses gibi isimlerin bu yıl listede olmaması şaşkınlıkla karşılanırken, pek çok kişi "Bu yıl Beyazıt Öztürk yerini Seda Sayan'a kaptırdı" şeklinde yorumlarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com