Beyazıt'ta Otobüs Durağına Kurşun Yağmuru!

Beyazıt'ta Otobüs Durağına Kurşun Yağmuru!
Beyazıt'ta 8 ay önce akraba olan iki aile arasında yaşanan silahlı kavgada ağabeyi öldürülen, kendisi de yaralanan Delil İnan, katil zanlısının ağabeyini öldürdü..

Mardin Midyat'a bağlı Başyurt Köyü'nde geçen sene, akraba iki aile arasında, tarla anlaşmazlığı yüzünden kavga çıktı. Kavganın ardından, 8 ay önce de Beyazıt'ta dericilik yapan iki ailenin çocukları arasında silahlı çatışma yaşandı. Ferhat İnan, babaları amca çocuğu olan Abdullah ve Delil İnan kardeşlere kurşun yağdırdı. Delil İnan yaralı kurtulurken, ağabeyi Abdullah İnan hayatını kaybetti.

Beyazıt Meydanı'nda dehşet!..
Olaydan sonra zanlı Ferhat İnan tutuklanırken, iki aile arasındaki kavga kan davasına dönüştü. Delil İnan, dün kardeşi Selahattin İnan'ı da yanına alarak Beyazıt Meydanı'na geldi. İnan kardeşler, Beyazıt Meydanı'ndaki otobüs durağında bekleyen, Ferhat İnan'ın ağabeyi İrfan İnan'a kurşun yağdırdı. İrfan İnan, kafasına isabet eden 4 kurşunla ağır şekilde yaralandı. Saldırganlar yakalanırken, hastaneye kaldırılan İrfan İnan hayatını kaybetti. İki aile arasındaki kavganın sona ermesi için cezaevinde olan Ferhat İnan'ın ailesinin diğer aileye 100 bin TL kan parası ödediği ve iki ailenin barıştığı belirtildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com