Beyceli 50 genç örnek oldu

Beyceli 50 genç örnek oldu
Beyceli 50 genç vatandaşa yemek dağıttı...

Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Beyce beldesinde Kutlu Doğum Haftası kapsamında güçlerini birleştiren 50 dolayındaki genç tarafından vatandaşlara etli pilav, ayran ve aşure dağıtıldı. Beyce İlköğretim Okulu bahçesinde etli pilav, ayran ve keşkek dağıtımında öncülük yapan gençler, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in doğum yıldönümü münasebetiyle böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, bu çalışmayı her sene yapmak istediklerini dile getirdiler.
Gençler ve yaşlılar arasındaki diyalog, işbirliği ve yardımlaşmanın tesis edilmesi açısından bu önemli zaman diliminin iyi değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizen Beyceli gençler, yaklaşık 2 bin kişi ile paylaşılan yemeğe ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek Kutlu Doğum Haftası'nın İslam alemine hayırlı olmasını temenni ettiler.
Gün boyu devam eden etkinlikte Kütahyalı ilahi gurubunun seslendirdiği ilahiler kutlamalara ayrı bir renk katarken, yemek için okul bahçesine gelen vatandaşlara gençler ayrıca birer de gül hediye ederken çay servisi akşam geç vakitlere kadar sürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com