Beyin ölümü gerçekleşti mi?

Beyin ölümü gerçekleşti mi?
Venezuela Cumhurbaşkanı Chavez'in beyin ölümünün gerçekleştiği iddia edildi...

Amerikan Devletlerine bağlı Panama’nın eski büyükelçisi Guillermo Koches çarşamba günü ondaki gizli bir bilgiye göre Venezuela Cumhurbaşkanı’nın iki ay önce beyin ölümünün gerçekleştiği, birkaç gün önce ise suni solunum ünitesinden çıkarıldığını belirtti.
 
Çeşitli haber kaynakları, ABD’nin eski Panama büyükelçisi Guillermo Koches’in Kolombiya merkezli NTV24 televizyon kanalına yaptığı açıklamaya dayandırarak bildirdiğine göre, Küba yönetimi Chavez’i suni solunum ünitesinden çıkarmak istemedikleri için Chavez geçen hafta Havana’dan Karakas’a getirildi.
 
Panamalı politikacı “Büyük bir ihtimalle dört gün önce onun hayatta kalmasını sağlayan üniteden çıkarıldı” dedi. Koches’in sözlerine göre, Chavez’in beyin ölümü 30 Aralık’ta gerçekleşti. Buna bağlı olarak bugün veya yarın Venezuela’da yeni cumhurbaşkanlığı seçimleri ilan edilecek. Öte yandan, sözlerinden gayet emin olduğunu vurgulayarak Venezüella hükümetine çağrıda bulunan Guillermo Koches, “Venezüella yönetimi mümkünse bu bilgileri yalanlamayı denesin. Ben yalan söylüyorsam Venezuella Hükümeti’ne Chavez’i göstermelerini öneriyorum” dedi.
 
Öte yandan, Koches'in komplo teorilerinden hoşlanan biri olduğu ve sözlerine pek itibar edilmemesi gerektiği yönünde de yorumlar var. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com