Beylikdüzü'ne Yeni Yaya Geçitleri Yapılıyor

Beylikdüzü'ne Yeni Yaya Geçitleri Yapılıyor
Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü trafik ekipleri, ilçeye yeni yaya geçitleri kazandırarak çalışmalarına devam ediyor

Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü trafik ekipleri, ilçeye yeni yaya geçitleri kazandırarak çalışmalarına devam ediyor. Belediye, 2013 yılı içerisinde muhtelif caddelere toplam 60 adet yaya geçidi yaptı.
Beylikdüzü Belediyesi, ilçe genelindeki standartları arttırmayı kendine hedef olarak belirliyor. Beylikdüzü’nün ihtiyaç duyduğu hizmetleri tespit eden ekipler canla başla çalışıyor. Belediye trafik çalışanları bu kez yaya geçidi boyama çalışmalarına hız verdi. Yayaların trafikte can güvenliğinin sağlanabilmesi için yaya geçitlerinin büyük önem taşıdığını belirten yetkililer, ilçedeki yaya geçidi sayısını artırmayı hedeflediklerini ve gerekli görülen yerlere 400 adet çift kompenantlı yaya geçidi daha yapacaklarını ifade etti.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, trafik güvenliğinin en önemli konulardan biri olduğunu vurgulayarak, “2013 yılı içerisinde Atatürk Bulvarı, Osmanlı Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Özal Caddesi ve birçok cadde boyanarak, toplam 60 adet yaya geçidi yapıldı. Çalışmalarımız hızla sürecek. Yayaların can güvenliğini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com