Beyoğlu'nda patlama!

Beyoğlu'nda patlama!
Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi Yeni Alem Sokak'ta park halindeki 34 VE 8867 plaklı bir cipin üzerine bırakılan pakette patlamaa meydana geldi.

Patlamanın yol açtığı gürültüyle uyanan mahalle sakinleri polise haber verdi. Olay yerine giden polis ekipleri çevre güvenliğini alarak patlamanın meydana geldiği araç üzerinde inceleme başlattı. Patlamayla birlikte olay yerine gelen mahalle sakinleri büyük bir gürültü duyduklarını ardından dumanların yükseldiğini ve çok korktuklarını dile getirdiler.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Tekstil işiyle uğraşan aracın sahibi Hüseyin Keskin, “Nasıl olduğunu bizde bilmiyoruz. Kimin ne niyetle bıraktığını da bilmiyoruz. Bunun sonu nereye gelecek biz de bilmiyoruz. Bir değil iki değil üç değil. Amaç bir davanın uğruna koşmaksa eğer böyle bir dava olmaz. Sırf kin ve nefret kazanır. Başka bir izahı yok yani. Kimseyle herhangi bir husumetim yok. Tamamen benim olamam bir tesadüftür. Bu sokağa ikinci kez girildi. Bu sokakta oturuyorum. Gürültüye uyandım. Muhtemelen ses bombasıydı" diye konuştu. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com