Beyonce’nin kızı başkan bile olabilir

Beyonce’nin kızı başkan bile olabilir
Ünlü şarkıcı Beyonce, 1 yaşındaki kızını aynı annesi gibi çok başarılı bir kadın olacağı hatta ülkeyi yönetebileceği fikri ile büyütüyor.
Beyonce Knowles-Carter yakın arkadaşları Başkan Obama ve eşi Michelle olan güçlü bir kadın… Ancak Başkan Obama arkasını kollamak isteyebilir. Çünkü Beyonce, 1 yaşındaki kızı Blue Ivy’i aynı annesi gibi çok başarılı bir kadın olacağı, hatta ülkeyi yönetebileceği fikri ile büyütüyor. 
 
Kadınlar için eğitim sağlık ve adaleti destekleyen organizasyon Chime for Change oluşumunu destekleyen ünlülerin başında gelen Beyonce, kızına her gün ileride başkan olabileceğini söylediğini açıkladı. 
 
Gucci tarafından kurulan organizasyonun ilham verici videosu dünyanın en ünlü sanatçılarının bağış toplamak ve kadın hakları sorunlarının farkındalığını arttırmak için "değişimin canlı sesi" olarak 1 Haziranda yayınlanacak. 
 
Videoda boy gösteren, Beyonce, stüdyoya benzer bir yerde kot pantolonu ve elinde ipad'i ile yere oturmuş bir halde “Kızıma her gün, başkan olabileceğini biliyorsun, bunun mümkün olduğunu biliyorsun, diyorum ve biliyorum ki onun benim ne söylediğim hakkında en ufak bir fikri bile yok” açıklamasını yapıyor.
 
Bu bilinci artırmaya çalışan tek anne Beyonce değil, videoda başka birçok sanatçı ve aktivist de yer alıyor. 
 
Aktris, Halle Berry tek bir tuşa dokunarak kadınların dünyayla iletişim kurabildiğine dikkat çekerken, “Matrix” filminin oyuncusu Jada Pinkett kadınların durdurulamaz bir sese sahip olmalarının önemini vurguluyor. 
 
Şu sıralar ilk çocuğunu bekleyen aktris Evan Rachel Wood ise sosyal medyanın insanları bir araya getirmesini anlatıyor.
 
“Avatar” filmi ile tanınan Zoe Saldana da en güçlü şeyi eğitim almış bir kadın olarak ifade ediyor. 
 
Videodaki diğer ünlüler arasında ise Blake Lively, John Legend, Katy Perry, Olivia Wilde, Ziggy Marley, Frieda Pinto ve Arianna Huffingtonvyer yer alıyor.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com