Biatçı vekil yine coştu

Biatçı vekil yine coştu
''Biatsa biat, itaatsa itaat, ölümüne arkasında duruyoruz'' diyerek Erdoğan'a bağlılığını her fırsatta dile getiren AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı.

AKP Milletvekili Mehmet Metiner, CNN Türk'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katıldı. Mehmet Metiner, Halk Bankası eski Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde ayakkabı kutuları içinde çıkan paralarla ilgili 'mizansen olabilir' yorumunda bulundu.

''O AYAKKABI KUTULARI MİZANSEN OLABİLİR''

Metiner, konuyla ilgili şunları söyledi:

''Bir evde 4.5 milyon dolar para bulunduğunu gördün mü? Toprağın altında da silahlar çıkıyordu bir dönem, fışkırıyordu. O silahların Ergenekon'un silahları olduğuna inanıyor muydun? Dün beni kandıranlar bugün seni kandırıyorlar. Görmediğin kutular üzerinden... O paralel yapı o kutuları o şekilde çekti. Mizansen olmadığını nereden biliyorsun? Dün bizi kandırdılar, bugün sizi kandırıyorlar.''

''MAHKEMELERİ BİZE BAĞLAYIN''

(O zaman bırakın Silivri'de yatanları sorusuna) Mahkemeleri bize bağlayın bırakalım. Mahkemeleri bize bağlayın, içerde bir tek masum insan bırakır mıyız bırakmaz mıyız o zaman görürsünüz.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com