Bikinili öpüşmeye baba ayarı!

Bikinili öpüşmeye baba ayarı!
Sunucu Ceyda Ateş'in sevgilisi Buğra Toplusoy'un uluorta öpüşmesine baba ayarı.
 İşadamı Turgut Toplusoy, Ceyda Ateş’le oğlu Buğra’nın ilişkisi için ilk defa konuştu. Turgut Toplusoy'un Ceyda Ateş’le oğlu Buğra’nın ilişkisine karşı çıktığı iddiaları basında yer almıştı.
 
 İşadamı Turgut Toplusoy "Ceyda hanımı Göcek’te Misafir ettim. 10 yaşındaki kızımla teknede çekildiği fotoğrafı Instagram’a koydu. Ben bu işler yanlış işler basının önünde bu ilişkiyi yaşamayın. Ben inançlı bir insanım, Ramazan ayında Ceyda hanım ve oğlumu birbirini öperken gazetelerde gördüm benim annem hacı ve bu bize yakışmaz. Gazetecilerin olmadığı yerlere gidin dedim" diyen, Toplusoy, "Ben Buğra’nın hem annesi hem babasıydım. Buğra’yla beraber büyüdük. Oğluma kıyamadım çalıştırmadım Buğra efendi bir çocuk , kız da haklı Buğra gibi bir çocuğu ben de bırakmam. Evlenmek diye bir şey söz konusu değil. Gazetelerde mayolu, bikinili resimlerini görünce ben mahçup oldum. Eşim bunu Buğra’ya söyleyince kendisi de çok kızdı. Ailem de söyledi bunları Buğra’ya" dedi.
 
 Oğlunu işinden kovmadığını kendisinin istifa ettiğini söyleyen Toplusoy, "Oğlumla biz o kadar iyi arkadaştık ki hayatım boyunca onun bir dediğini iki etmedim. Buğra’yı öyle bir lanse ettim ki benim hatam buydu. Bizim için zengin, fakir, artist olmuş bunlar önemli değil insan olması önemli" şeklinde konuştu
 
Toplusoy ayrıca oğluyla konuşmadıklarını ifade etti. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com