Bilal'in taktik; "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır"

Bilal'in taktik; "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır"
Yolsuzluk davalarında hakkındaki iddialar için ifadeye dahi gelmeyen Bilal Erdoğan ve bakan çocukları savcılara dava açacak!

Yolsuzluk operasyonlarıyla yaptıkları usülsüzlükler, çaldıkları paralar gün gibi ortaya çıkan hükümet mensupları ve oğulları yaptıklarının hesabını verecekken olayı soruşturan savcılara karşı dava açmaya hazırlanıyor.

Başbakan Tayyip Erdoğan, 17 Aralık operasyonuna ilişkin önemli bir açıklamada bulunarak, oğlu Bilal Erdoğan ile operasyonda adı geçen bakan çocuklarının savcılara dava açacaklarını söyledi. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır sözünün en anlam bulduğu olayla ilgili konuşan Erdoğan Benim oğlum da dahil bakanlarımın çocukları savcılara tazminat davası açacaklar” dedi.

Çocuklarının yönetiminde yer aldığı TÜRGEV’in de savcılara dava açacağını söyleyen Erdoğan, Gülen cemaatinin kendisine beddua ettiği iddialarına da şu yanıtı verdi: "Bunlar ‘uzun adam’ diye bana beddua ediyorlar, sonra da ‘bu kadar yıl beddua ediyoruz tutmadı’ diye kendi kendilerine şikayet ediyorlar. Halis olsanız bedduanız tutardı. Ama bize millet dua ettiği için Allah da yardım ediyor. Millet bize samimi dua ediyor, biz de samimiyiz. Onlar samimi olmadıkları için ayakları kayıyor. " (MRE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com