Bilecik Emniyet Müdürlüğü'nden yılbaşı gecesi önlemleri

Bilecik Emniyet Müdürlüğü'nden yılbaşı gecesi önlemleri
Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı gecesi kutlamaları için il merkezi ve ilçelerde her türlü tedbirin alındığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, vatandaşların yılbaşı kutlamalarını güven dolu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için, işlenmesi muhtemel suçların meydana gelmeden önce önlenmesi, meydana gelmesi halinde olaya karışan şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması, olayın delillerinin elde edilmesi yönünde gerçekleşecek çalışmalar çerçevesinde gereken her türlü emniyet ve trafik tedbirlerinin alındığı belirtildi.

Açıklamada "Bu kapsamda vatandaşlarımızın; asayiş yönünden ihbar, istek ve şikayetlerini Emniyet Müdürlüğümüzün 212 18 42 -43-44 -45 numaralı telefon hatları ile 155 polis imdat telefon hattına, trafik ile ilgili şikâyetlerini ise 212 12 29 numaralı trafik Tescil Şube Müdürlüğü telefon hattı ile 212 13 67 Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü telefon hattına yapılabilecektir. Vatandaşlarımızın huzur ve güven dolu bir yıl geçirmeleri temennisiyle yeni yıllarını sağlıklı ve mutlu geçirmeleri temennisiyle yeni yıllarını kutluyoruz” denildi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com