Bilecik Valisi Akpınar'dan sanayicilere ziyaret!

Bilecik Valisi Akpınar'dan sanayicilere ziyaret!
Bilecik Valisi İbrahim Akpınar, İlyasbey ve Taşçılar köyü ile 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bazı fabrikaları ziyaret etti..

Bilecik Valisi İbrahim Akpınar, İlyasbey ve Taşçılar köyü ile 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bazı fabrikaları ziyaret etti.
İlk olarak Vali Akpınar, İlyasbey köyünde faaliyet gösteren Turgut Özen Mermer Fabrikası sahibi iş adamı Turgut Özen'e, önceki günlerde yaptırdığı caminin açılışına katılamadığı için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Buradan Taşçılar Köyü'nde bulunan SANÇİM çimento fabrikasını Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı ve SANÇİM Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez, yönetim kurulu üyeleri Ali Hazır ve İrfan Acar ile birlikte gezen Akpınar, Genel Müdür Mehmet Balık ile Fabrika Müdürü Haydar Kul taarfından karşılandı. Bir süre Sönmez ile sohbet eden Akpınar, Kalite Kontrol Müdürü Nilgün Ertuna'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Akpınar, Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte helikopterle bölgedeki mermer ocakları ve tarım alanlarında da incelemede bulundu. 2. OSB faaliyet gösteren Porland Porselen fabrikasına giden Akpınar, burada Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Süleyman Pamukçu ve fabrika müdürü Nazmi Güler'den üretim hakkında bilgi alarak fabrikanın işletme bölümlerini gezdi. Akpınar, ilin ekonomik yönden kalkınmasına büyük katkıda bulunan sanayi kuruluşlarına ve iş adamlarına ziyaretlerini sürdüreceğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com