Bilecik Valisi Nayir görevine başladı

Bilecik Valisi Nayir görevine başladı
Vali Nayir: "Sorumluluğun bilincinde olarak, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte temel yaklaşımımız, insan odaklı bir anlayışla, hukuka bağlı, insan haklarına saygılı, hesap verebilen, katılıma açık, toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan, güler yüzlü

BİLECİK (AA) - Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, görevine başladı.

Vali Nayir, Bilecik Valiliği önünde Vali Vekili Metin Çınar, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, vali yardımcıları, kaymakamlar ve daire müdürleri ile valilik personeli tarafından karşılandı.

Bakanlar Kurulunun 13 Şubat kararnamesiyle atandığını ve bugün itibariyle Bilecik Valiliği görevine başladığını belirten Nayir, kuruluşun ve kurtuluşun gerçekleşmesinde önemli fonksiyonlar üstlenen Bilecik'e hizmet etme görevini kendisine layık görenlere teşekkür etti.

Millete hizmet etmenin büyük bir onurla birlikte önemli bir sorumluluk da getirdiğini ifade eden Vali Nayir, şöyle konuştu:

 "Bu sorumluluğun bilincinde olarak, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte temel yaklaşımımız, insan odaklı bir anlayışla, hukuka bağlı, insan haklarına saygılı, hesap verebilen, katılıma açık, toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan, güler yüzlü bir yönetim olacaktır. Bu doğrultuda bize yol gösteren, ana ilke adalet ve hakkaniyet anlayışıdır. Sürekli olarak vatandaşımızın arasında, yanında olacak ve bize ulaşmalarına imkan sağlayacağız. Yürütülecek hizmetlerde, mülki ve mahalli idareler, adli ve askeri kuruluşlar, üniversite,  mesleki odalar, basın ve medya kuruluşları ile iletişim ve koordinasyona özen göstereceğiz."

Devraldığı hizmet bayrağını bütün çalışma arkadaşlarıyla birlikte çok daha ileriye taşırken Bilecik'in milletvekillerinin desteklerinin de çok değerli olacağını dile getiren Nayir, "Önceden başlanmış ve yürütülmekte olan çalışmaların aynı titizlikle takip edileceğini ifade etmek isterim. Bu genel ilkeler çerçevesinde tüm kurumlarımızla birlikte ortak hedefimiz, ilimizin her alanda gelişmesi olacak ve bu hedef doğrultusunda hep birlikte çalışacağız" diye konuştu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com