Bilecik'te Sakarya nehri kenarında acı bekleyiş

Bilecik'te Sakarya nehri kenarında acı bekleyiş
Bilecik'in Osmaneli ilçesinde kaybolan genç kızı arama çalışmaları hala devam ediyor. Sakarya Nehri kenarında montu bulunan genç kızın intihar etmiş olacağı şüphesi üzeride duruluyor. Aile ise acılı bekleyişine devam ediyor.

Önceki gün Bilecik'in Osmaneli ilçesindeki evlerinden çıkan 17 yaşındaki D.A., akşam eve gelmeyince, genç kızın babası Sinan A., İlçe Emniyet Amirliği'ne giderek kızının kaybolduğunu bildirdi.

Bunun üzerine arama çalışması başlatan ekipler Sakarya Nehri kenarında genç kızın montunu buldular. İntihar etmiş olabileceği üzerinde duran emniyet ekipleri, Yalova Sulatı Arama Ekibi'ne haber verdi. Balık adamlar, Sakarya Nehri'nin soğuk sularında kızı ararken, baba Sinan A. anne Gülşen A. ve kardeşleri ise acılı bekleyişine devam ediyor. D.A.'nın intihar ettiğine ihtimal vermeyen anne ve baba kızlarının eve dönmesi için çağırıda bulundu. Anne Gülşen A. üvey kızı için gözyaşı dökerken, "Duygu, ne yaparsan yap dön" dedi. Ekipler, akıntının fazla olması sebebiyle arama çalışmalarına ara verdi.

Suların çekilmesi ile birlikte arama çalışmalarının tekrar başlayacağı öğrenildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com