Bilic Emre Belözoğlu'nu istedi

Bilic Emre Belözoğlu'nu istedi
Ahmet Bulut, Bilic'in Emre'yi ısrarla tranfer etmek istediğini söyledi.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Bulut, Madrid temsilciyle 3 yıl daha sözleşmesi bulunan Arda Turan'ın ise gelen teklifleri redettiğini, bu sezon kesin olarak Atletico Madrid'te kalacağını belirtirken, Beşiktaş'ın Portekizli futbocları için ''Avrupa Şampiyonası'nı beklemek gerekiyor'' dedi

MOURINHO VE RONALDO TÜRKİYE'YE TEKRAR GELECEK

Mourinho, Türkiye'ye 6 ay önce gelecekti; ancak yoğun maç trafiği nedeniyle ertelendi. 2 hafta önce geldi. Çok güzel oldu. Buradan çok memnun kaldı. Mourinho ve Cristiano Ronaldo tekrar Türkiye'ye gelebilir. Her teklifi kabul etmiyoruz. İyi bir proje olması gerekir. Bir iki tane teklif var. Görüşüyoruz. Büyük ihtimalle bu sene içerisinde ya da seneye Mourinho ve Ronaldo Türkiye'ye gelebilir.

EMRE'NİN ATLETİCO'YA TRANSFERİ BÜYÜK BİR OLAYDIR

Atletico Madrid, 4-5 aydır Emre'yle ilgileniyordu. Pek çok alternatif vardı. Ama Emre kariyeri için Atletico'yu tercih etti. Emre çok çok büyük bir kulübe imza attı. Tabii Emre'nin bu yaşta oraya transfer olması çok büyük bir olaydır.

BILIC ONU LOKOMOTİF MOSKOVA'YA İSTEDİ

Lokomotif Moskova'dan teklif aldık. Onların yeni teknik direktörü Slavan Bilic, Emre'yi çok iyi tanıyor. Avrupa Şampiyonası ve son Türkiye - Hırvatistan barj maçlarında Emre'yi yakından gözlemledi. Bilic, Emre'nin transferini çok istedi. Ama Emre Atletico çok büyük bir kulüp olduğu için Emre, Atyetico'yu tercih etti.

Atletico Madridli yetkililer Arda'dan çok memnunlar. Hem kişilik olarak, hem futbol olarak Arda'dan çok memnunlar. Arda'yı herkes seviyor orada. Arda gittiği her yerde kendisini sevdiriyor. Şu anda İspanyolca'yı iyi konuşamamasına rağmen kendisini çok sevdirdi. Emre, İtalyanca ve İngilizce konuşuyor. Bu onun açısından çok büyük avantaj. İtalyanca, İspanyolca'ya yakın.

ARDA BİR SEZON DAHA ATLETİCO MADRİD'DE

Arda için teklif vardı. Ancak iki hafta önce Atletico Madrid'li yöneticilerle bir toplantı yaptık. Arda'yı satmayacaklarını dile getirdiler. Arda için bu transfer dönemi kapanmıştır. Arda 1 sezon daha Atletico'dadır. 3 yıllık sözleşmesi var. Ancan 1 sezon sonra ne olur bilemiyorum. Şu anda kesin olan tek şey 1 sezon daha Atletico Madrid'te oynayacağıdır. En az bir sene daha Atletico'da... Arda'ya Avrupa'dan bir kaççtane ciddi teklif geldi.

2 TÜRK FUTBOLCUYLA İLGİLENİYORLAR

Atletico Madrid'in Türkiye'den bir iki futbolcuyla ilgilendiğini biliyorum; ama şu an için daha bir şey söylemek çok erken. Onlar her şeyi çok çok iyi araştırıyorlar.

JORGE MENDES'İ TARTIŞMAK BİLE KOMİK

Jorge Mendes'le ilgili yorum yapmak bile yersizdir; çünkü son 3 yılda dünyanını en menajeri ödülünü aldı. Dubai'de. Onunla ilgili spekülasyonları duymak bile gereksiz bir tartışma. Mendes'in tartışılması sıfır olmalı. Mendes dünyanın en iyi menajeridir. Bunu tartışmaya gerek yok.

SİMAO, FERNANDES, ALMEIDA VE QUARESMA

Beşiktaş'taki futbolcularımız Quaresma, Simao, Bebe, Almeida ve Fernandes'le ilgili bir şey söylemem doğru olmaz. Bunları zamana bırakalım. Nasıl bir çözüm çıkacağına bakacağız. Şu an için erken bir soru. Avrupa Şampiyonası başlıyor. Herkesin gözü orada. Oradaki performansları bu futbolcuların geleceği açısından da belirleyici olur. Fernandes için Totthenam'dan teklif almadık. Böyle bir şey olsa bunu öncelikli olarak kulübe bildiririz. Öyle bir şey yok şu anda... (BRK)

Radyospor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com